אירועי משפחה

family_events

"לכל משפחה זיכרונות ותמונות, משפחה כמו שלך, משפחות קצת שונות… משפחה זה מקום בו מרגישים שייכים, משפחה זה הבית שלא שוכחים" (תפילילה, מאיה חנוך ומיכל כהן-חי)

הילד הגיע לגיל מצוות, הילדה רוצה בת מצווה מהאגדות, ההורים חוגגים 50 שנות נישואים, לסבא יש יום הולדת 90 ועוד אין ספור אירועים משפחתיים ומשמחים. כשמתכננים אירוע למשפחה רוצים לגרום לכולם לשמוח וחשוב שכולם ירגישו בנוח.

לא תמיד יודעים לבחור את המקום והאוכל המתאימים. לפעמים מנסים לרצות את כולם ובוחרים בהמון ספקים שונים כדי לענות על צרכים רבים ומגוונים של אנשים שונים, ולאט לאט מסתבכים. מכיוון שלכל ספק משלמים גם על הובלה וזמן עבודה, בסוף אתם מוצאים את עצמכם בדרך לבנק כדי לקחת הלוואה לאירוע שרציתם שיהיה קטן ואינטימי.
לכן במקום לשבור את הראש תוכלו להיעזר במקצועיות ובניסיון שלנו. אנחנו נלמד ביחד אתכם מיהם האורחים, נבחן ביחד מה באמת חשוב, ונמצא את המינימום הדרוש של הספקים בכדי להוציא את כולם מרוצים. נכניס גם תוכן קריאטיבי שיכול להיות בהזמנות, באוכל, במקום או אולי באופי של האירוע כולו. נראה לדודים שלאירועים שלכם שווה להגיע גם אם זה מרחוק, בסוף האירוע יישארו להם על השפתיים חיוך וטעם מתוק.

כשאתם לא המארגנים אתם מגיעים רגועים ונינוחים לאירוע שלכם בלי לחץ ומתח ובלי עייפות. נותר לכם רק לחוות וליהנות. יש מי שדואג לכם בכל שעה ויענה על כל שאלה.