בדרך לחתונה

בדרך לחתונה

  1. ניתוח תקציב – השלב הראשון בתכנון אירוע מוצלח הוא התאמתו לכיס והתאמת ציפיות בין בני הזוג למתאפשר במציאות. בשלב זה באמצעות הניסיון וההיכרות עם מחירי השוק נוכל להגיע לחיזוי מאוד מדויק של עלות האירוע בהתאמה לסכום שאותו בני הזוג מוכנים להשקיע. באמצעות ניתוח התקציב נדע להתמקד באולמות/גני האירועים הנכונים ולמקד את הזמן והאנרגיה במציאת הספקים המתאימים. לכל אורך התהליך ניצמד לתכנון הראשוני וכך נוודא שלא נסחפים להוצאות מיותרות. אירוע מיוחד ומוצלח לא צריך להיות יקר!
  2. בחירת ספקים – לאחר שהתקציב ידוע נבחר ספקים שמתאימים לטעם המיוחד שלכם, ספקים איכותיים ואמינים וכאלו שגובים מחיר סביר. החיבורים עם ה-DJ, הצלם והמאפר ייתנו לכם את ההרגשה המיוחדת שכולם נמצאים כאן לשירותכם ורוצים שהאירוע שלכם יהיה הכי מיוחד ויפה. אנחנו באוקיי הפקות עובדים רק עם מקצוענים, אך כולם הם גם אנשים מיוחדים ונחמדים : )
  3. אישורי הגעה – קצת לפני האירוע צוות הטלפנים שלנו יצור קשר עם האורחים כדי לוודא מי מגיע ומי לא. באופן זה הפנייה לאורחים הינה מקצועית ועניינית ונחסכת אי נעימות הכרוכה בלהתקשר לאורחים בעצמכם. אישורי הגעה הם קריטיים כדי שנדע לאיזו כמות אורחים להתחייב מול הקייטרינג/אולם/גן – זכרו שכל שולחן באירוע עולה כ 3000 ש"ח ואף יותר. אנחנו נשלח סמס תזכורת לאורחים ביום האירוע וסמס לאחר האירוע להבעת תודה על ההשתתפות.
  4. סידורי ישיבה – כדי שהאירוע יהיה מוצלח ישנם פרמטרים רבים שיש לקחת בחשבון בהכנת סידורי הישיבה – החל מ"פוליטיקה משפחתית" דרך התאמת המיקום לגיל ולאופי הקהל, ובעיקר סידור נכון וחכם שיכול לחסוך לכם כסף. עם השנים למדנו שתכנון נכון וגם כמה טריקים, מפחיתים משמעותית את הסיכוי לפתיחת שולחנות רזרבה שעולים כסף רב.
  5. ניהול האירוע – שיאו של כל התהליך! אחרי שעבדנו קשה, הכנו תכננו וציפינו – בערב עצמו יש צורך בניהול קפדני. אנחנו נוודא שהמקום מצוחצח החל מהכפית והכוס ועד שירותי האורחים והחנייה, נדאג שכל אורח יתקבל בחיוך וברכה, נדאג לכל בעיה קטנה שצצה (כפתור שנפל, מטען לטלפון, אקמול), נושיב את האנשים במקום הנכון, נוודא שכל האטרקציות מוכנות ועוד ועוד….