חתונות

אחרי ההתרגשות של ההצעה וההחלטה להתחתן, אתם מבינים שעליכם להתחיל לארגן חתונה. עצרו רגע וחישבו, איזה אירוע אתם רוצים? לא ההורים שלכם ולא החברים שלכם- אתם. שאלו את עצמכם כמה שאלות, כמו איך אתם רואים את החתונה שלכם? קטנה ? גדולה? אורתודוקסית? עם להקה? וכך הלאה. לאחר שתגיעו לכמה החלטות משותפות משלכם, אפשר לחשוב על שאר המעורבים ולמצוא פתרונות יצירתיים לשמח גם אותם.

הפקת חתונה לעיתים נראית כמשהו פשוט. נראה שכל מה שנדרש זה למצוא תאריך, לקבוע עם אולם, לסגור עם DJ וצלם, לחתום על כמה חוזים, לשלם כמה מקדמות, וזהו, נותר רק לחכות לתאריך המיוחל. ואכן עד כאן הכל יכול להיות קל ולעבור חלק, או להיות קצת יותר מורכב ומתיש- אבל מסתדרים. אולם מה עושים כשמתחילות הבעיות? מה עושים כשאחד הספקים מאחר והמוזמנים התחילו להגיע? איך מוודאים את כמות המשתתפים באירוע? מי בודק שמעצבת הפרחים סיפקה לכם זרים לשולחנות כשבכל זר כמות הפרחים שעליה שילמתם? מתי פותחים שולחן רזרבה, ומדוע לא כדאי שבן משפחה יהיה אחראי על כך? והכי חשוב- איך הופכים את האירוע למיוחד???

באופן טבעי, ישנן אין ספור שאלות שזוגות לא יודעים לשאול כאשר הם מתכננים את החתונה, וזאת משום שהם אינם מודעים למכשלות ואינם יודעים למה צריך לשים לב במיוחד. אנחנו באוקיי הפקות נדאג לכוון אתכם למקומות שעובדים עם כל האישורים הרלוונטיים, נדאג להתאים לכם את נותני השירות הטובים ביותר עבורכם, ונוודא שתקבלו תמורה איכותית לכספכם. וכמובן- נאפשר לכם ליהנות מהדרך, ולהגיע ליום האירוע שמחים, שקטים ומלאי ציפייה.

באוקיי הפקות חרטנו על דגלנו את המטרה – לצמצם ללקוח עלויות ולמקסם את החוויה של המשתתפים באירוע. בשבילנו כל אירוע הוא ה-אירוע ולא עוד אירוע, כל אירוע הוא חד פעמי. ביחד אנחנו נהפוך את האירוע שלכם לאירוע שכולם ידברו עליו.