למה כל אירוע צריך מפיק?

pool_side

בתחילת הדרך, ובמיוחד למי שיודע לדמיין בדיוק את האירוע אותו הוא רוצה, לא תמיד ברור הצורך במפיק אירועים. לפעמים נראה שמספיק לבצע כמה טלפונים וכמה פגישות – והאירוע מוכן. אך לרוב המצב יותר מורכב, עד שלפעמים חלום יכול להפוך לחלום בלהות. מפיק טוב יכול לעשות הבדל גדול, ולהיות זה שיאפשר להוציא את החלום שלכם לפועל…
מפיק מנוסה יודע למי לפנות ועם מי לדבר, הוא יודע לאילו פרטים צריך לשים לב, מה לבדוק, מה אסור לפספס. מפיק טוב יודע להקשיב לכם, לצרכים שלכם, לרצונות, ובמסגרת תקציב שתגדירו להגשים את החלומות שלכם.

כך למשל, כשאתם מעוניינים באירוע בטבע לא תמיד ידוע לכם אילו אישורים נדרשים, והיעדרו של אישור קטן ששכחתם (או לא ידעתם) להוציא, עלול לסכן את כל האירוע. אנחנו באוקיי הפקות דואגים להנפיק את כל האישורים מראש, בכדי להוריד לחץ מיותר. אנחנו מקפידים לא לעבוד עם מקומות ללא רישיון עסק, כך שלא יקרה מצב בו בסמוך לאירוע תגלו שהמקום נסגר. הקשרים שלנו בענף חזקים ואנו יודעים על כל הליך משפטי שמתקיים ולא לוקחים סיכונים.

מעבר לכך, כשאדם פרטי פונה לקבל הצעות מחיר עבור שירותים שונים, המחירים שהוא מקבל הינם בהכרח גבוהים יותר מהמחירים שמקבל מפיק, שעובד באופן קבוע עם הספקים והמקומות השונים. אנחנו באוקיי הפקות עובדים עם ספקים אמינים שעומדים בהסכמים שלהם עם הלקוח, ואנו מנהלים את התקציב בקפידה רבה ומתוך ניסיון לחסוך ללקוח כמה שיותר. הלקוחות שלנו יכולים להעיד – אנחנו חוסכים עשרות אחוזים בעלות הכוללת של האירוע!

אז אם גם אתם רוצים אירוע שונה, מגניב ומיוחד, אירוע שמתאים לכם ומתוכנן בקפידה, שמופק על ידי אנשים שמקשיבים לכם והולכים אתכם יד ביד, עם אנרגיה טובה ואהבה – אנחנו כאן לרשותכם.